Jitka Osička - rozhovor

Rozhovor s herečkou, basnířkou, zpěvačkou a improvizátorkou Jitkou Osičkou 

Jaroslava Brokešová alias "JARKA BROKI"

Rozhovor s Jarkou Broki o jejím průběhu života: "DŘÍVE MUŽ (38) NYNÍ ŽENA, Jaroslava Brokešová (54) jako youtuberka, cestovatelka, řidička tramvaje, kromě dalších jejích jiných zajímavých aktivit. :-) 

Křest II. Básnické sbírky Šacho-tvorní vraníci od Jitky Osičky

V pondělí 21. ledna 2019 proběhl křest již II. básnické sbírky herečky a básnířky Jitky Osičky, v pražském Divadle na prádle, s názvem Šachotvorní vraníci, kterou vydalo nakladatelství MaHa.

Roztančené jeviště - souboj divadel

"V rytmu svobody 1989-2019" II. ročník

17. ledna jsme přijali pozvání na tiskovou konferenci s protagonisty II. ročníku soutěže Roztančené jeviště - souboj pražských divadel ve Švandově divadle na Smíchově v Praze. 

https://www.kultura21.cz/spolecnost/19121-roztancene-jeviste-souboj-divadel

Australský zpěvák Jacob Lee vystoupí poprvé v Praze


V České republice se poprvé tento originální umělec představí 22. ledna 2019 a to v pražském Café v Lese v 19.00 hod., tak si to rozhodně nenechte ujít.

https://www.kultura21.cz/aktualne/19062-australsky-zpevak-jacob-lee-vystoupi-poprve-v-praze?fbclid=IwAR1M_7IBTEdnuIv2B-Kqq9k10KIrSQUFLlMzD7yF-QYqkjXYbgthFXNO9Yg


Václav Neckář majitelem hotelu HVĚZDÁŘ


Naše redakce dostala pozvánku na předpremiéru českého pořadu Hotel Hvězdář, ve kterém zazněly písně Václava Neckáře v podání dalších nejen českých zpěváků, zpěvaček, nebo herců a hereček. 

https://kultura21.cz/film/19028-vaclav-neckar-majitelem-hotelu-hvezdar

100 let výročí České republiky

Produkci nemohlo uniknout slavnostní odhalení zrekonstruovaného Národního muzea ke  stoletému výročí vzniku ČR. 

Vernisáž Romana Řeháka - Mám dát Mandát Usedlost Ladronka

Přinášíme Vám rozhovor s tvůrci výstavy "MÁM DÁT MANDÁT" s Romanem Řehákem, Kathy Gajewskou a Lubošem Mandátem na výstavě konané na usedlosti Ladronka.